AKTUÁLNE: Pred areálom bývalého MILEXu a pri ČS LPG je vrak auta, z ktorého vytekajú prevádzkové kvapaliny

Sereď / Najskôr vo vnútri pôvodne ohradeného areálu, následne pred areálom sa už niekoľko dní mimo iného neporiadku a odpadkov nachádzal aj vlastne vrak osobného motorového vozidla.

Dnes nás okoloidúci občan upozornil na skutočnosť, že tento  vrak auta bol znovu posunutý a vytekajú z neho prevádzkové kvapaliny.

Na mieste sme skutočne museli zadokumentovať len množstvo prevádzkových kvapalín unikajúcich z vraku auta a rozliatych neďaleko čerpacej stanice LPG.

Ohlásili sme Mestskú políciu, ktorá už rovnako ako my bola na tento stav upozornená, bola na mieste a prípad má mať zadokumentovaný. Podľa slov policajta, má vrak z miesta zobrať jeho majiteľ, ktorý má byť polícii známy.

Znečistené parkovisko a prípadne aj kontaminovanú pôdu pravdepodobne bude musieť vyčistiť či  sanovať vlastník pozemku. Na vyriešenie nahláseného znečisťovania životného prostredia sa spýtame MP a príslušného odboru MsÚ.

A toto je momentálne prvý pohľad návštevníka idúceho do mesta smerom od Sládkovičova a z R1 od Nitry.

Vedeniu mesta Sereď  „blahoželáme k výbornej prezentácii mesta“ navonok…

Pozrite si článok AKTUÁLNE: Pred areálom bývalého MILEXu a pri ČS LPG je vrak auta, z ktorého vytekajú prevádzkové kvapaliny aj na Sereď online – nezávislé internetové noviny.

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Previous Post

Akú výhodu má ten, kto separuje oproti tomu, kto sa šetrením prírody a znižovaním nákladov mesta nezaťažuje?

Next Post

AKTUÁLNE: Do areálu bývalého MILEXu stále vozia odpad