PADNI KOMU PADNI, pán poslanec Pellegrini!

PADNI KOMU PADNI, pán poslanec Pellegrini!
Najprv som sa trocha zasmial. Potom som si spomenul, že rodná strana pána Pellegriniho zaútočila na prezidentku SR za to, že prevzala od Petry Vlhovej v dobrej viere dres, na ktorom boli reklamy a dobromyseľne sa spolu odfotili. Začal ju okamžite riešiť Výbor NR SR pre nezlučiteľnosť funkcií pre porušenie zákazu reklamy.
Táto fotografia je minimálne rovnako vážne previnenie voči zákazu reklamy. Dokonca, na rozdiel od prezidentky, ktorá mohla byť prekvapená darom od lyžiarky Vlhovej, pán poslanec si celkom vedome, pre svoju propagáciu a propagáciu firmy vybral miesto, čas, firmu a zverejnil fotografiu.
Dávam podnet tomu istému výboru NR SR a pevne verím, že použije rovnaký meter na tento prípad v duchu obľúbeného hesla pána poslanca a expremiéra Pellegriniho.
Zdroj: FB
]]>

Total
0
Shares
8 komentáre
 1. Mníška stopárka sa vezie v aute a vraví šoférovi:
  – Vy šoféri, vy sa máte.
  Šofér ju pomiloval a mníška zasa:
  – Vy šoféri, vy sa máte, ale my buzeranti sa musíme prezliekať za mníšky.

 2. To už nemáte čo písať,to ukazuje aký ste debili.radsej byť teplý ako blby

 3. Ty si ale cocot. Nemáš na starosti iné problémy.si asi zakomplexovaný,alebo taký istý ako pele a nechce tá?

 4. Prečítajte si článok..na Aktualitách…kde je písané,ako Kollár podniká s určitými závadovými osobami,ako Sulík,dal zákazku firme,ktorá dlží štátu na daniach a odvodoch,skoro 400 tisíc eur..to sú tí noví..naši ľudia..

 5. Žeby,Ale,čo tam potom,ľudí zaujímajú veci ako napr.ci je Pele teplý,koľko štvorcových metrov má Ficov balkón,a podobne životne dôležité veci,že sme ozaj na pokraji priepasti,to je hlavné médiám úplne jedno.Pandemia,nepandemia,65 procentny dlh,navýšenie deficitu,skrachované firmy,živnostníci,veď to je nám jedno.To bude ozaj veselo.Grecko bolo proti tomu úplne hovno.Ale my máme veľkých expertov napr Procko,ktorí to vyriešia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Predch. príspevok

Krádeže katalyzátorov sú stále jednoduchým zdrojom príjmu

Ďalší príspevok

Spolupracovala prokurátorka galantskej prokuratúry s mafiou v Seredi?