Znovu cenzúra v obci Šintava? – VIDEO

práva, spravodlivosti a sankcií za nezákonné konanie exstarostu Holičku. Cenzúra sa týka uplatnenia Ústavného zákona v obci Šintava. Obyvatelia majú právo vedieť, čo od volených zástupcov môžu aj v budúcnosti očakávať. Článok a video  bol  na sociálnej sieti administrátorom FB skupiny  používanej Obcou Šintava cenzurovaný !! Jeho uverejnenie bolo znemožnené a tak vyvstáva otázka, kto a prečo chce pred občanmi tajiť fakty a skutočné postoje poslancov k správe vecí verejných a presadzovaniu zákona v obci? 3 minúty dlhý videozáznam ktorého uverejnenie v statuse na FB bolo cenzurované a na ktorom hovorí výlučne poslanec Kavoň prinášame znovu. https://www.youtube.com/watch?v=mQkoMKFEmlA  ]]>

Total
0
Shares
6 komentáre
 1. Sú horší ľudia od Kavona, sedia v Slovenskej vláde. Škodia slovenskej republike ližu rit USA.

 2. Anonym 24. apríla 2021, 23:59 – o veciach verejnych v obci Sintavam majetku obce, rozpocte, investiciach, o miestnych daniach, ale aj o tom, ci bude vyvodena zodpovednost (alebo nebude) napr. voci exstarostovi, spolurozhoduje prave poslanec Kavon a nie vlada ani USA.
  Jeho nazorova integrita a moralny kredit je zaznamenany v JEHO OSOBNYCH VEREJNYCH VYJADRENIACH, ktore su zhrnute v tomto videu.
  Zaujimave pozeranie, ked je sumar v niekolkych minutach, ze?

 3. Vyhraj voľby a môžeš všetko – stále platí v štátnej aj komunálnej politike.
  Chce to zmenu systému!!!

 4. Anonym 25. apríla 2021, 3:57 – v prvom rade navrat moralky aj do funkcii starostov a primatorov a samozrejme aj poslancov.
  Dodrziavanie zakonov – to ich najskor musia ovladat.
  Ani starosta / starostka, ani poslanec si hned po zvoleni do funkcie nesmie mylit SLUZBU s PANOVANIM !!
  Obcania musia od starostu a poslancov VYZADOVAT VYKON a dodrziavanie presadzovania VEREJNEHO ZAUJMU
  Obcania musia zapracovat na sebe, aby nasledne mohli donutit zapracovat na sebe aj volenych zastupcov. Mnohi z nich to totiz maju prepnute a myslia si, ze skutocne mozu vsetko a tak ako to predviedol poslanec Kavon, ze mozu zvyhodnovat jednotlivcov, robit hrube ciary, ignorovat porusovanie zakonov ci nehospodarne vynakladanie financnych prostriedkov.
  Jedno odstihanie v trestnopravnej rovine a jedna nahrada skody a VEREJNI CINITELIA si uvedomia, ze byt vo verejnej funkcii nie je len o honore a ukazovani sa, ale aj o povinnostiach a ZODPOVEDNOSTI.
  Je to skutocne na obcanoch.

 5. Ešte raz zmena volebného systému štátneho aj komunálneho . Zo zastupiteľskej prejsť na priamu demokraciu. Potom snáď volení budú slúžiť a občania vládnuť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Predch. príspevok

V troch župných veľkokapacitných očkovacích centrách bolo cez víkend zaočkovaných ďalších 8.700 ľudí, spolu už takmer 27.500

Ďalší príspevok

Mesto spustilo rezervácie na sobotňajšie testovanie