utorok, 23 júla, 2024

Poslankyňa Červeňová výzvu občanov odignorovala

Najčítanejšie

Sereď / Dnešný deň dvoj ročného výročia od komunikácie poslankyne Červeňovej s verejnosťou cez status na FB, sme sledovali verejný priestor za údržbu ktorého zodpovedá Mesto Sereď. Chceli sme vedieť, či poslankyňa Červeňová nám občanom ukáže, ako sa to podľa jej predstáv máme starať o čistotu v meste, trhať burinu a možno ešte niečo ďalšie, čím by sme nahradili nami občanmi už raz zaplatenú prácu ľudí zodpovedných za verejný poriadok a čistotu v meste.

Poslankyňa Červeňová verejnú výzvu občanov opätovne úspešne odignorovala a to nielen doobeda, ale do večera.

Znovu sme pani poslankyni chceli dať priestor na vyjadrenie, no telefón  zverejnený na oficiálnom webe mesta ako kontakt pre občanov nedvíhala.

V diskusii pod článkom publikovaným len včera poslankyni Červeňovej diskutujúci Tomáš okrem iného  napísal:  „Vy nemáte právo nikoho ničím drzo “úkolovať”, ale máte za naše peniaze predovšetkým slúžiť a v našom záujme veci spravovať a zodpovedať sa nám občanom-voličom až do posledného dňa svojho mandátu, lebo s tým ste sa uchádzali o našu dôveru vo voľbách. „

Máme zato, že Tomáš to vystihol dostatočne trefne a samotná pani poslankyňa nám občanom ukázala, že za viac ako polovicu volebného obdobia akurát tak dokázala verejne útočiť na občanov oprávnene kritizujúcich neschopnosť samosprávy  vykonávať niektoré so  základých funkcií, ktoré samospráva má priamo v kompetencii a  na ktoré formou minimálne podielových daní od samotných občanov z ich práce dostáva ročne dostatok finančných prostriedkov. V prípade Mesta Sereď je to cca 15 miliónov Eur ročne.

Uvidíme, ako sa bude situácia v tejto veci vyvíjať v nasledujúcich dňoch. O prípadných zmenách aj v tejto veci  a verejne činnej osobe, poslankyni JUDr. Edite Červeňovej budeme ešte písať…

– – –

Stav chodníka 04. 08. 2021 o 20:00 hodine je zadokumentovaný na fotografii.

Včera uverejnený článok a najdôležitejšie linky na články k téme uverejnené v minulosti nájdete tu:

Poslankyňa Edita Červeňová – jej výzvy občanom, plané sľuby a klamstvá

Podobné články

6 KOMENTÁRE

Najnovšie články