utorok, 25 júna, 2024

Vylúpiť štátnu pokladnicu „pomocnou rukou“ môže iba Idiot, ktorý za 12 rokov vládnutia nevie, že v štátnej pokladnici nie sú trezory s hotovosťou.

Najčítanejšie

„V roku 2015 alebo 2016, nepamätám si presne, sa Brhel preriekol a povedal, že minister (Peter Kažimír ) dostáva od neho pol milióna eur. Keď som na neho vypleštil oči, tak mi s úsmevom povedal, že Fero ( František Imrecze ) dostáva určite menej,“ šokoval Suchoba.
Aj filmové horory začínajú úvodnými titulkami a osobami a obsadením.
Michal Suchoba, „podnikateľ“, dnes obvinený s ľútosťou rozpráva o jednej zlodejskej labke so špinavými paprčami.
Peter Kažimír, exminister financií, v súčasnosti Guvernér Národnej banky Slovenska.
Jozef Brhel, exminister od Mečiara, dnes v kolúznej väzbe.
Dva dni naspäť, Kajetán Kičura požiadal o prepustenie z väzby, súd zamietol žiadosť, lebo iba diletant nominant Fica a Pellegríniho, sa domáha slobody v čase, kedy ceny zlata padajú.
Dva dni naspäť, trojnásobný podozrivý zo založenia a zosnovania zločineckej skupiny s názvom Smer-SD, sa verejne pokúšal podať „pomocnú ruku“ pri „Pláne obnovy Slovenska“. Odbornú ruku spolu s dvadsaťročnými skúsenosťami.
Vylúpiť štátnu pokladnicu „pomocnou rukou“ môže iba Idiot, ktorý za 12 rokov vládnutia nevie, že v štátnej pokladnici nie sú trezory s hotovosťou. Iba idiot, ktorý vie, že aj na divadlo na Úrade vlády s miliónom eur si musel „požičať“ v komerčnej banke. V prítomnosti najlepšieho ministra vnútra Kaliňáka a väzobne stíhaného policajného prezidenta.
Po vražde Jána Kuciaka a poprave Martinky Kušnírovej.
Dvoch, ktorí vstúpili do siločiar odpornej zločineckej odbornosti Fica, Pellegríniho, Brhela a Suchobu.
Aj pochôdzkár mestskej polície v rodisku Fica si dokáže vylúpnuť motív referenda, ktoré si žiada rozhorčený občan Erdélyi a časť tiež rozhorčených občanov fungjúcich v siločiarach prenášania miliónov v igelitkách.
A tak si kladiem otázky.
Ako sa dá štvrtýkrát zveriť moc tvorom, ktorých odbornosť spočíva iba na jedinom. Skontrolovať igelitku a prepočítať korupčné peniaze.
Ako im dať moc, keď nerešpektujú Ústavu a jej najvyššiu odbornú autoritu – Ústavný súd Slovenskej republiky. A jeho nález :
ÚS SR Uznesenie Ústavného súdu Slovenskej republiky sp. zn. I. ÚS 38/94 z 27. februára 1995 :
1. K obsahu subjektívneho a objektívneho petičného práva nepatrí povinnosť štátneho orgánu (prezidenta republiky) petícii vyhovieť bez zreteľa na konkrétne okolnosti a povahu verejnej veci, ktorá je predmetom petície.
2. Ústava ani Zákon o petičnom práve neupravujú záruky priaznivého alebo nepriaznivého vybavenia petície, pretože subjektívne právo na petíciu síce značí právo podať petíciu, ale toto právo nezahŕňa povinnosť vyhovieť petícii, t.j. prijať petíciu v navrhovanom rozsahu.
„Vtedy si ma zavolal pán Jozef Brhel starší na desiate poschodie hotela Hilton v Bratislave a vysvetlil mi, že nebudem nikdy dodávať žiadne projekty Finančnej správe. Tak som sa ho opýtal, prečo by sa to po 20. rokoch malo meniť a on mi povedal, že sa situácia zmenila, pretože minister Kažimír ma nemá rád,“ vypovedal Suchoba.
Podnikateľ Suchoba vypleštil oči na Brhela nad sumou pol milióna eur pre exministra financií Petra Kažimíra.
Ja dnes pleštím oči nad klbkom rozhorčených občanov, že podpísaním petície ich Fico s Pellegrínim zaradia do zoznamu tých, ktorí budú tiež dostávať igelitky s pol miliónom eur.
Zdroj: FB
Predchádzajúci článok
Ďalší článok

Podobné články

12 KOMENTÁRE

Najnovšie články