FICOV PRÁVNY ŠTÁT

Total
0
Shares
9 komentáre
 1. Ty magyar “UJO” však Žilinka koná voči Kyselovi, čo to tu trepeš. Mne je Fico ukradnutý, ale Ty a tvoja osvietena smečka ešte viac.

 2. Pre autora
  Predchádzajúce vlády hazardovali s peniazmi, ale vy sa domnievam hazardujete so životmi občanov chaotickým riadením pandémie.

 3. Grendel a Vy všetci ste neskutočnú farizeji,zakernici,ja som tu tlačovku pozeral,bolo tam niečo,čo nezodpovedalo skutočnosti.?Práve naopak,Vašou snahou by malo byť ocistovanie justície a nie ,na jednej strane zatýkanie sudcov a prokurátorov a na druhej ” našim všetko dovoliť” Choďte do riti.

 4. Referendum a voľby. A potom trnavského potkana s touto jeho smečkou navždy vyhnať svinským krokom z republiky.

 5. Kto by mal byť podľa vás vo vláde? Smer nie, olano nie. Dajte nejakú kombináciu. Napíšte kto by mal byť a nie len kto by nemal byť.

 6. Kotol hrniec karhá a oba sú čierne. Jeden na druhého poukazujú prstom, len na seba sa zabúdajú pozrieť. Počnúc Mečiarom a ostatnými, čo sa zmenilo v prospech občanov, ktorí na nich robia? Možno že to, že nám pribúdajú ako huby po daždi politické strany a úrady a predávajú sa naďalej pozemky cudzincom. Aj Fico a ostatní radšej nech držia hubu! Neviem,čo a ako by to urobil Fico, keby ho zastihla táto pandémia? Teraz len vystrkuje rožky, už sa otriasol z neúspechu a tak ako aj Harabín sa pokúšajú dostať k moci.

 7. Úvaha,Tvoja úvaha je takáto,všetko sa teraz môže,lebo Mečiar Fico ,Fico si len robí len svoju prácu,a ak si Ty myslíš,že na to nemá právo,lebo je Fico,to sa veľmi mýliš.A nakoniec,generálny prokurátor vydal príkaz na vyšetrenie prokurátora,ktorého Fico kritizoval.To sú fakta, nie “Úvahy”

 8. pre Anonym tu je kombinácia: Schutz, Vagovič, Todová /nezávislí/, Zvolenský, Gavenda, Záborská /konzervatívní/.

 9. Pre anonym 12.10
  Zmena volebného systému na priamu demokraciu. Sme pomerne malý štát, mohlo by to byť dobre.
  Vládli by občania cez referendá. Poslancov by stačilo aj 100. Vláda by spravovala ministerstva podľa volebných ziskov strán v parlamente.
  Obecný poslanec by pri hlasovaní mal vedieť vôľu občanov, ktorú by si sám zistil. Zistenia komisií by mali mať záväzný charakter.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Predch. príspevok

Téma havárie v Černobyle – Чорнобиль vďaka médiám a filmu už nie je tabu

Ďalší príspevok

Vylúpiť štátnu pokladnicu „pomocnou rukou“ môže iba Idiot, ktorý za 12 rokov vládnutia nevie, že v štátnej pokladnici nie sú trezory s hotovosťou.