utorok, 25 júna, 2024

„Vážne si mám myslieť, že zástupcovia našej obce nás považujú za úplných truhlíkov?“

Najčítanejšie

Ako je vidieť na sociálnej sieti, obyvatelia obce analyzovali článok vedenia obce uverejnený v obecných novinách. A z jeho obsahu im vyšli logické závery:

Dobré ráno,
ked som včera otvorila Šopornianske noviny, neverila som, že toto naozaj môže byť realita …Vážne si mám myslieť, že zástupcovia našej obce nás považujú za úplných truhlíkov? Ten článoček o ľadovej ploche myslíte vážne? Fakticky ste potrebovali skúšobnú jazdu, aby ste zistili, že tam treba strechu? A to vážne ste nevedeli skôr, že ak nepríde k stabilizácii cien, nám teda ostane len plocha, kde sa budu vrabci šmýkať? …Nehovorili a nepísali Vám to ľudia? Nehovoril o tom Marek Gála, Kamil Šmátrala, prípadné iní?
A druhý članok…asi ani nepotrebuje koment. Všetci dobre vieme, alebo si niečo o tom myslíme, ibaže to nikto nenapíše. Tento neštastný incident nemá nič spoločné s nehnuteľnosťami…
Nie sú naše noviny pre nás všetkých ? Dosť ma ako obyvateľa tejto dediny štve, že musím toto čítať, lebo noviny sú pre všetkých . Sú to noviny, to nie je plátok pána starostu a pár ľudí. Potom ich premenujte, predávajte a nedávajte nám ich od schránok. Ak chceme mať noviny, tak veľmi pekne prosím Adrian Macho o premyslenie celého konceptu novín. Nepíšte tam takéto nepripravené a prvoplánové pikošky. Zapojte do novín viac ľudí, spravme z toho seriózne čítanie o nás, našom živote a dianí v dedine, aj o tom, čo nás trápi, všetkých a nielen podaktorých…Nemusíte to písať všetko sami na obecnom úrade. Určite máme v dedine šikovných pisateľov, fotografov atď. Ja si tieto noviny vždy pozriem a rada by som si ich pozerala aj do budúcna, ale s kvalitnejším obsahom. A podľa mňa nie som sama.
Čo myslíte, vedeli by sme prispievať do novín, alebo je to len moja nie reálna predstava?:-))
Zdroj: FB

Podobné články

2 KOMENTÁRE

Najnovšie články