Na základe uznesenia vlády môžete absolvovať individuálnu a duchovnú pastoračnú službu

ÚVZ SR |MM|  Počas Veľkej noci je vysluhovanie sv. omší a liturgických obradov stále možné iba online formou. Na základe uznesenia vlády však môžete absolvovať individuálnu a duchovnú pastoračnú službu. Požiadať o individuálnu duchovnú a pastoračnú službu odporúčame iba vo výnimočných prípadoch a iba ak: 1. zúčastňujúca sa osoba (prijímateľ duchovnej alebo pastoračnej služby resp. sprevádzajúca a vysluhujúca) bude zdravá, a bez nariadených karanténnych opatrení, 2. pri dodržaní vopred (emailom, telefonicky) dohodnutého termínu a miesta duchovnej alebo pastoračnej služby, 3. sa uskutoční na vhodnom mieste, pri zabezpečení vhodných podmienok za dodržania protiepidemických opatrení. Podrobnejšie informácie a všetky podmienky, ktoré musia byť splnené pri individuálnej duchovnej starostlivosti, nájdete priamo v usmernení: http://bit.ly/individualna-duchovna-starostlivost

 ]]>

Total
0
Shares
5 komentáre
 1. No ty vole..
  To aby farárom platili nadčasy.
  Keď omša má cca 30 min., 40 aj so spoveďou.., budú mať čo robiť, aby zvládli individuálne odslúžiť takú tritisícovú obec. ????

 2. OLANO SEKTA – výplach zdravého rozumu.
  To sa stáva keď do debilov vnikne duch svätý

 3. Havran.., jo všetci východňári z Bratislavy sa musia ísť vypovedať k ich pastorovi.. ????
  Je to vidno na cestách.

 4. Moderátor Michal Havran..Poslanci,ktorí hlasovali za návrh zákona o ochrane rodiny v ktorom sa prirodzene žena označuje za matku a muž za otca,majú vlastne neonacistické myšlienky.Šofranko a jej kolegovia hlasovali v 21.storočí za neonacistickú predstavu o rodine.M.Havran vysvetľuje..Tradičná rodina v neonacistickom ponímaní je ideologickou montážou. V sociologii sa takýmito slovami-hierarchia kultúr-hodnotí fašistické a nacistické myslenie.V politike je to obyčajný prašivý nacizmus,ktorý má rovnako nekresťanské základy a motivácie ako paškvil za ktorý ste zdvihli ruku. Podľa mňa na tohto pána platí výrok W.Churchilla..Fašisti budúcnosti sa budú nazývať..antifašistami..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Predch. príspevok

Župné mobilné odberové miesto v Trnave pokračuje v prevádzke aj po 1. apríli, otvorené bude aj cez Veľkú noc

Ďalší príspevok

Župa bude očkovať aj na Bielu sobotu, upozorňuje na problémy NCZI so zasielaním SMS správ