Váhovce: Brat napadol brata so sekerou

]]>

Total
0
Shares
14 komentáre
  1. Psychiatricky liečená osoba a väzeň po dlhom treste bude naďalej ničiť život svojej rodine ako to robil doteraz on je postrach a odpad

  2. Co vypravate picoviny hlavne ze chodil von s kalbasom Martinom lakatosom a kalbas mu dával skusat všelijaké drogy, robili z neho koníka a potom chlapcovi preplo v hlave a toto sa stalo lebo mal slabú psychiku. Tam by sa mal riešiť ten maly čierny cigan co stále vyvadza, kradne, fetuje a predáva drogy.. Lebo pomaly vykradne celé vahovce.

  3. lakatos martin marian madaric laci olah s nimy sme ich videly chodit v dedine skusaly nanom pervitin a kadeco su to ubohy FETACI cela dedina to vie

  4. To uz neni normálne , každy onich vie ajtak sa to nerieši , biznis ide dalej ,,, a su aj iny ,,,,vagabundi , a slusny ludia pracuju za minimalny plat , a oni ,,,,,, obchoduju s drogami ….

  5. Napadnutie brata je ohavna vec ktorá má byť potrestaná a nie sa tu teraz brániť tým že niekto na niekom skúšal drogy! Ľudia spamätajte sa. Každý nech nesie zodpovednosť za svoje previnenia. Poškodenému chlapcovi prajem veľa síl do života.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Predch. príspevok

Dolnostredskí futbaloví "Starí páni" na turnaji

Ďalší príspevok

Zakazuje zverejniť vlastné vyjadrenia prednesené na verejnom OZ. V priestoroch súdu atakuje novinára. A kandiduje na sudcu Ústavného súdu. Mgr. Slavomír Trnkócy.