Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Najhorsia je mlciaca vacsina...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Zasadanie MsZ už zajtra

Miloš MajkoDátum19. 04. 2010 16:12:59TémaMestský úrad
PRIMÁTOR MESTA SEREĎ zvoláva v zmysle zákona č. 369/90 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších zmien a doplnkov § 12 ods. 1 zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Seredi na deň 20. apríla 2010 /utorok / o 8.00 hod., do veľkej zasadačky Mestského úradu v Seredi. Program: 1. Otvorenie 2. Voľba návrhovej komisie, mandátovej komisie, stanovenie overovateľov 3. Informatívna správa o činnosti Mestského úradu v Seredi a Mesta Sereď od ostatného zasadnutia Mestského zastupiteľstva v Seredi / primátor mesta / 4. Interpelácie poslancov 5. Kontrola plnenia uznesení / hlavná kontrolórka / 6. Informatívna správa o príprave projektov / zástupca primátora / 7. Správy hlavnej kontrolórky: - pokuty a penále - dotácie v zmysle VZN č. 5/2006 / hlavná kontrolórka / 8. Záverečný účet Mesta Sereď za rok 2009 / zástupca primátora / Stanovisko hlavnej kontrolórky k Záverečnému účtu Mesta Sereď 9. Správa o hospodárení Domu kultúry v Seredi za rok 2009 / riaditeľ Domu kultúry / 10. Správa o hospodárení škôl a predškolských zariadení za rok 2009 / riaditelia škôl a predškolských zariadení / 11. Zmena rozpočtu Mesta Sereď na rok 2010 / zástupca primátora / 12. Návrh Komunitného plánu sociálnych služieb Mesta Sereď / ved. odd. vnútornej správy / 13. Žiadosti fyzických a právnických osôb - prevody a nájmy majetku / ved. odd. správy majetku mesta / 14. Územný plán Mesta Sereď Zmeny a Doplnky – Zmena 05a/2009 / ved. odd. ÚPaSP / 15. Dodatok č. 6/2010 k VZN č. 4/2004 k schválenému územnému plánu Mesta Sereď – záväzná časť / ved. odd. ÚPaSP / 16. Správa o činnosti Mestskej polície Sereď za rok 2009 / náčelník Mestskej polície / 17. Informatívna správa – Mestská poliklinika Sereď / riaditeľ Mestskej polikliniky / 18. Rôzne : - Záložné zmluvy na bytové domy „ Obytného súboru Dolnomajerská Sereď „ v prospech Štátneho fondu rozvoja bývania a Ministerstva výstavby a regionálneho rozvoja SR - Poslanecký návrh – odmeňovanie členov komisií 19. Záver Mgr. Vladimír V r a n o v i č v.r. Zdroj: www.sered.sk

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
›REGISTROVANÍ MENOM‹
registrovaní nickom
všetci

Pre pridávanie komentárov k článkom sa prihláste. Ak nemáte prihlasovacie meno a heslo, zaregistrujte sa tu.

Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign