Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Najhorsia je mlciaca vacsina...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Starostovský deň v Šoporni už zajtra

Miloš MajkoDátum18. 01. 2012 14:40:33Témaobec Šoporňa
200 Milan Vlček, starosta obce Šoporňa

Šoporňa | Vážení občania,

starosta obce  Mgr. Milan Vlček, Vás týmto pozýva na
DEŇ  OTVORENÝCH  DVERÍ,  ktorý sa bude  konať  dňa 19. 1. 2012
(vo štvrtok)  na  Obecnom  úrade  v  Šoporni.  Začiatok  o  8.00 hodine.

 Vám, občania Šoporne a mne starostovi, ako jednému z Vás určite  záleží na pokojnom spolunažívaní, vzájomnej komunikácii, ekonomickej a rozvojovej informovanosti o dianí v obci Šoporňa
 spoločný sľub z komunálnych volieb: „s Vašou dôverou a predovšetkým s Vašou ochotou aktívne spolupracovať a podieľať sa na potrebných zmenách, dokážeme zmeniť Šoporňu na plnohodnotne rozvíjajúcu sa obec“
 osobne posúďte ekonomickú situáciu obce na základe konkrétnych, Vami požadovaných údajov, informácií, výpisov z účtov, faktúr, zmlúv a pod.
 obec v roku 2011 plnila svoje záväzky a i záväzky z predchádzajúcich rokov, rozvíjala nové aktivity, s peniazmi sa hospodárilo rozumne a transparentne
 počas roka nebola na účte obce nikdy nula, zostatok k 31. 12. 2011 bol cca 90 000,- Eur, nemali sme úver, nič sa neukradlo, nič sa nespreneverilo, o všetkom sa môžete osobne presvedčiť 
 realizované aktivity a projekty v obci boli v zmysle zákona, podľa schváleného rozpočtu, bývalým a súčasným obecným zastupiteľstvom - zamestnanosť našich občanov pri prácach v obci – pri čistení kanála, pri kosení, upratovaní, výstavba detského ihriska, opravy výtlkov ciest, križovatiek, zastávky, nová cesta v Argentíne, chodník pri kostole, opatrovateľská služba, údržba verejného osvetlenia a zelene, zberného dvora a mnohé ďalšie
 príprava a realizácia podaných projektov, napr. dokončenie kanalizácie a obnova existujúcej ČOV, na ktorú čakajú všetci občania, si vyžadujú dobré meno obce, pokojnú pracovnú atmosféru bez kriminalizovania a šírenia nepravdivých a poplašných správ
 Vaše návrhy a postrehy sú pre rozvoj obce dôležité a potrebné.

Vážení občania, teším sa na Vašu účasť na STAROSTOVSKOM  DNI a budem Vám ja a zamestnanci obecného úradu plne k dispozícii. Vzhľadom na informácie, čo sa hovoria a píšu, presvedčte sa sami osobne o tom, ako chod obce prebieha - o transparentnosti, dodržiavaní zákonov,  v dobrej viere vykonať čo najviac pre rozvoj našej obce.
Verím, že tento krok je veľmi dôležitý vo vzťahu  občan – samospráva  a v tomto kroku budem pravidelne každý mesiac pokračovať.

Ďakujem za dôveru a spoluprácu, Váš starosta

- - -

 

Zdroj: soporna.sk


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign