Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia

Ludia netusia, aku maju moc...
Označenie inzercie
Transparentná samospráva
Transparentná samospráva pre Šintavu
Označenie inzercie

ISSN 1337-8481   Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
RubrikyRubriky
Videá

Kandidát č. 7

 Podpora SDKÚ-DS, Smer-SD.
Nebol a nie je členom žiadnej strany.
Prečo som sa rozhodol kandidovať? Ak máte oči otvorené, navštívite okolité mestá a potom sa prejdete u nás, začnete porovnávať... Prečo to niekde ide a v Seredi nie? Máme horších ľudí? Máme ľudí nešikovnejších? Tvrdím NIE. V Seredi sú takí istí šikovní ľudia, ako inde a trúfam si povedať, že možno aj šikovnejší. ALE... Minimálny záujem o ich myšlienky, názory, postrehy. Aké úprimne myslené stretnutia sa uskutočnili osobnosťami typu prof. Janíček, p.Paldan, p.Matis, p.Králik? Máme mnoho sereďanov, ktorí svojimi radami, skúsenosťami, kontaktami môžu pomôcť. Kedy niekto stál o ich názor? Je to smutné. Jedenkrát, asi pred 6 rokmi sa nám podarilo uskutočniť stretnutie so zástupcami seredských podnikov. A to aj preto, aby sme neotravovali. A tam to aj skončilo. Odvtedy 0. Ako cíti mesto prítomnosť veľkých firiem v športe, v kultúre? Dovolím si tvrdiť, že minimálne až nulovo. Pomáhajú len živnostníci a zástupca malých firiem. Dovolím si tvrdiť, že v každej firme, v každej organizácii najviac závisí od toho, aký je šéf, riaditeľ, majster. Či dokáže ľudí spájať, kolektív utužovať do celku, ktorý môže potom urobiť veľké a dobré veci. SPOLOČNE. Dobrý vedúci počúva názory kolegov a podriadených. JE TO NUTNÉ. V Seredi sa to nenosilo. Píšem zámerne v čase minulom, pretože pevne verím, že sa to zmení. Bez ohľadu nato, kto sa primátorom stane. Verím, že všetci, ktorí zvolení nebudú, pomôžu dobrej veci aj po voľbách. Ak sa podarí splniť čo i len 30% z toho, čo kandidáti na poslancov a primátorov sľubujú, bude to výhra. Čo považujem za nutné presadiť spolu s poslancami, zamestnancami, občanmi? 1. spoluprácu s firmami, podnikateľskými subjektami, komunikácia, komunikácia a komunikácia... 2. zvýšiť pocit bezpečnosti občanov a spoluprácu MsP a štátnej polície 3. pripraviť projekty na voľnočasové aktivity, podpora športu, detí, mládeže i starších občanov 4. budovanie oddychovo-rekreačnej zóny za Raketou, cyklochodník a značené cyklotrasy, objekt kasární 5. informovanosť občanov prostredníctvom internetu (oficiálna stránka mesta, SOL), technicky vyriešiť online prenos zo zasadnutí MsZ do domácností - prípadne na verejnosti velkoplošnou obrazovkou 6. orientovať sa na projekty z EÚ a mimorozpočtové zdroje, posilniť oddelenie projektov 7.vyhlásiť výberové konania na MsÚ pozn. Na mnohé otázky som už odpovedal pri voľbách VÚC (ak vás to zaujíma skúste sa preklikať k rubrike Voľby VÚC), na nové, neanonymné otázky budem odpovedať nižšie, vo večerných hodinách a v prípade záujmu o stretnutie ma kontaktujte na čísle: 0905 601 174

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
›REGISTROVANÍ MENOM‹
registrovaní nickom
všetci

Pre pridávanie komentárov k článkom sa prihláste. Ak nemáte prihlasovacie meno a heslo, zaregistrujte sa tu.

Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

Bottom panel

© transparentnasamosprava.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na transparentnasamosprava.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign